🥈

С два сребърни медала за ВВМУ завърши ДВП по лека атлетика в град Варна –

В първият ден от състезанието к-т Стефка Славова завоюва сребърното отличие в дисциплината скок на дължина.

При щафетното бягане на 4×100м. мъжкият отбор в лицето на:

гл.с-на Костадинов,

с-на I ст.Кенов,

с-на I ст.Зенгинов и

к-т Йорданов зае втора позиция.

Всички участници се представиха повече от достойно и показаха борбеност и отборен дух!

© 2022 Университетски Войскови Спортен Клуб

ВВМУ "Никола Йонков Вапцаров"