
С два сребърни медала за ВВМУ завърши ДВП по лека атлетика в град Варна –
В първият ден от състезанието к-т Стефка Славова завоюва сребърното отличие в дисциплината скок на дължина.
При щафетното бягане на 4×100м. мъжкият отбор в лицето на:
гл.с-на Костадинов,
с-на I ст.Кенов,
с-на I ст.Зенгинов и
к-т Йорданов зае втора позиция.
Всички участници се представиха повече от достойно и показаха борбеност и отборен дух!



